بانک و بیمه

پایگاه خبری معدن نیوز - در مراسمی با حضور محمد شریعتمداری وزیر صنعت، معدن و تجارت و با تامین مالی بانک صنعت و معدن عملیات اجرایی طرح توسعه سیمان سفید زاگرس در شهرستان ازنای استان لرستان آغاز می‌شود.

پایگاه خبری معدن نیوز - توانمندسازی بانک از طریق افزایش سرمایه موضوعی بود که حسین مهری به آن پرداخت و ابراز امیدواری کرد که از طریق کمک دولت و مجلس شورای اسلامی مشکل کفایت سرمایه بانک صنعت و معدن حل شود.

پایگاه خبری معدن نیوز - دو طرح صنعتی در سال 1396 با تسهیلات بانک صنعت و معدن در استان آذربایجان غربی به بهره برداری رسید.

پایگاه خبری معدن نیوز - در سال 1396 تعداد 5 طرح صنعتی با تسهیلات بانک صنعت و معدن در استان سیستان و بلوچستان به بهره برداری رسید.

پایگاه خبری معدن نیوز - در مراسمی با حضور محمد شریعتمداری وزیر صنعت، معدن و تجارت دو طرح صنعتی با استفاده از تسهیلات بانک صنعت و معدن در استان سمنان به بهره برداری رسید.

پایگاه خبری معدن نیوز- تامین مالی 12 پروژه فولادی از سوی بانک صنعت و معدن انجام شد. ارزش این تعداد پروژه به 2.5 میلیارد یورو می رسد.

پایگاه خبری معدن نیوز- رئیس موسسه عالی بانکداری با بیان اینکه در صورتی که بانک‌ها از ابزارهای پیشرفته بهره نگیرند، با کمبود نقدینگی و عدم توازن در دارایی‌ها و بدهی‌ها برخورد می‌شوند، گفت: بنابراین لازم است تا الزامات نقدینگی بر اساس ریسک‌های موجود ترازنامه بانک‌ها تنظیم شود.

پایگاه خبری معدن نیوز - درویش امیری استاندار زنجان با ارسال نامه ای از بانک صنعت و معدن به خاطر خدمت رسانی مطلوب به مشتریان قدردانی کرد.

پایگاه خبری معدن نیوز- تسهیلات پرداختی بانک‌ها به بخش‌های اقتصادی به مبلغ 1671.3 هزار میلیارد ریال در مقایسه با سال قبل 9 درصد افزایش داشته است.

پایگاه خبری معدن نیوز - اعضای مجمع عمومی بانک صنعت و معدن حسین مهری را به عنوان رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل این بانک انتخاب کردند.

پایگاه خبری معدن نیوز - در مراسمی با حضور اردکانیان وزیر نیرو، اسلامی استاندار مازندران و حسین عسکری عضو هیات مدیره بانک صنعت و معدن واحد گازی نیروگاه سیکل ترکیبی غرب مازندران افتتاح شد.

پایگاه خبری معدن نیوز- صندوق بیمه سرمایه گذاری فعالیت های معدنی و بانک توسعه تعاون تفاهم نامه ای را امضا کردند.

پایگاه خبری معدن نیوز- مجموعه بدهی بانک‌ها به بانک مرکزی به حدود 139 هزار میلیارد تومان در پایان خردادماه افزایش یافته است.

پایگاه خبری معدن نیوز- از تیرماه 1396 تا تیرماه 1397 تعداد 133 طرح صنعتی با 1250 میلیارد تومان تسهیلات بانک صنعت و معدن در نقاط مختلف کشورمان به بهره برداری رسید.

پایگاه خبری معدن نیوز- ابراهیم خوش گفتار مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری برق و انرژی غدیر با ارسال لوح تقدیری از بانک صنعت و معدن به خاطر تلاش در تامین مالی پروژه های نیروگاهی در راستای حمایت از تولید ملی قدردانی کرد.

پایگاه خبری معدن نیوز - هیئت رئیسه مجلس، درخواست تحقیق و تفحص در خصوص «سیاست ارزی اخیر دولت و ارزیابی عملکرد سامانه نیما و بررسی آثار، آسیب‌ها و آفات، تخلفات و مفاسد احتمالی اجرای مصوبه ارزی 97» را به کمیسیون تخصصی ارجاع داد. در بخشی از متن درخواست تحقیق و تفحص آمده است: نشر اخبار نادرست مانند گم شدن ٩ میلیارد دلار ارز دولتی، خدمتی به مردم نبوده و جز افزایش یأس، تاثیر دیگری در جامعه نخواهد داشت.

پایگاه خبری معدن نیوز- شرکت نوسان نگار غرب با تسهیلات بانک صنعت و معدن به بهره برداری رسید.

پایگاه خبری معدن نیوز- کتاب تامین مالی بنگاه های کوچک و متوسط با حمایت بانک صنعت و معدن چاپ و منتشر شد.

پایگاه خبری معدن نیوز- حسین عسکری عضو هیئت مدیره و جمعی از مدیران بانک صنعت و معدن ضمن سفر به استان اردبیل از چند واحد صنعتی بازدید کردند.

پایگاه خبری معدن نیوز- روند رو به رشد، بهبود نسبت کفایت سرمایه، نسبت های نقدینگی مطلوب ، اینها تعابیری است که موسسه بین المللی کاپیتال اینتلیجنس (Capital Intelligence) در آخرین گزارش خود درباره بانک توسعه صادرات ایران به کار برده است.

گزارش تصویری