بانک و بیمه

پایگاه خبری معدن نیوز- قرارداد فاینانس یک میلیارد و 200 میلیون یورویی برقی سازی خط آهن گرمسار- اینچه‌برون بین بانک صنعت و معدن و بانک ونش اکونوم بانک روسیه امضا شد.

پایگاه خبری معدن نیوز- حمایت‌های بانک صادرات در راستای نوسازی ناوگان فرسوده باربری کشور با تخصیص ٤٨٠٠ میلیارد ریال تسهیلات برای جایگزینی ١٣٧٥ دستگاه خودرو سنگین تا پایان اردیبهشت ماه سال جاری، ابعاد وسیع تری به خود گرفت.

پایگاه خبری معدن نیوز - اشرف افخمی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک صنعت و معدن در جریان سفر خود به استان سیستان و بلوچستان ، به اتفاق هیات همراه از شرکت کاشی وشنگار بلوچستان بازدید کرد.

پایگاه خبری معدن نیوز - علی اشرف افخمی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک صنعت و معدن از شرکت صنایع فلزی هامون سازه ،در شهرک صنعتی میرجاوه زاهدان بازدید کرد. به گزارش ...

پایگاه خبری معدن نیوز - در مراسمی نخستین نیروگاه خورشیدی استان سیستان و بلوچستان که با ظرفیت 10 مگاوات و سرمایه گذاری 11 میلیون یورو ، با تامین مالی بانک صنعت و معدن از محل صندوق توسعه ملی به اجرایی شد

پایگاه خبری معدن نیوز- بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در پی خروج آمریکا از برجام اعلام کرد: این بانک از مدتها پیش تمهیدات لازم را برای مقابله با نقض برجام توسط آمریکا اندیشیده شده و بدون ایجاد وقفه، نیازها و تقاضاهای ارزی کشور پاسخ داده می شود.

پایگاه خبری معدن نیوز - علی اشرف افخمی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک صنعت و معدن گفت : بانک صنعت و معدن احداث نیروگاه های اندیمشک و امیدیه، با ظرفیت جمعا 1500 مگاوات را تامین مالی می کند.

پایگاه خبری معدن نیوز- عملیات اجرایی پتروشیمی مسجد سلیمان در استان خوزستان بمنظور احداث واحد تولید آمونیاک و اوره در حال انجام است .

معدن نیوز - تعداد 112 طرح صنعتی بزرگ، کوچک و متوسط با استفاده از تسهیلات بانک صنعت و معدن در سال 1396 به بهره برداری رسیده و برای 4100 نفر اشتغال مستقیم ایجاد کردند.

پایگاه خبری معدن نیوز - بر اساس این گزارش، رتبه برترین فعال سامانه مدیریت دانش در زمینه دانش برتر از نظر تعداد کاربردهای ثبت شده در سامانه توسط همکاران را علیرضا سعیدی معاون سامانه‌های فرایندی اداره توسعه فاوا و سامانه‌های فرایندی کسب کرده است.

معدن نیوز - همانگونه که مستحضرید بانک صنعت و معدن در سال 1396 در اجرای طرح رونق تولید علیرغم منابع محدود با پرداخت بیش از 37 درصد از تسهیلات ، دارای رتبه اول در شبکه بانکی استان بوده است.

پایگاه خبری معدن نیوز- یک شرکت بزرگ و استراتژیک روس از این پس استفاده از سیستم نقل‌و انتقال پولی سوئیفت را کنار گذاشته و از جایگزین بومی آن استفاده می‌کند.

پایگاه خبری معدن نیوز- شهاب گرجی مدیر امور اعتباری صنایع کوچک و متوسط بانک صنعت و معدن گفت : این بانک در سال 1396 ، در قالب طرح رونق تولید مبلغ یکهزار و 900 میلیارد تومان به 980 طرح کوچک و متوسط کشورمان پرداخت کرده است.

پایگاه خبری معدن نیوز- LC طرح های سیکل ترکیبی 484 مگاواتی انرژی گستر قشم و پالایش میعانات گازی آدیش جنوبی عسلویه در آخرین روزهای سال 1396 توسط بانک صنعت و معدن گشایش یافت.

پایگاه خبری معدن نیوز- دکتر صیدی با اشاره با اینکه برنامه‌ریزی‌ها برای تحقق همه اهداف در روزهای پایانی سال ٩٦ نهایی شد، گفت: با اجرای کامل آنها انشاءالله به نتایجی بهتر از اهداف مورد نظر دست خواهیم یافت.

پایگاه خبری معدن نیوز- بانکها و موسسات اعتباری در بیانیه‌ای مشترک اعلام کردند: در ایام نوروز خدمات الکترونیکی لازم به صورت شبانه‌روزی، فراهم شده و تامین نقدینگی لازم هم صورت گرفته است.

پایگاه خبری معدن نیوز- بانک صادرات ایران طی ٩ ماه اول سال ٩٦ در استان چهار محال و بختیاری با اعطای ٢١٩٠ فقره تسهیلات بالغ بر ٤٥٣ میلیارد ریال نقش مهمی در عمل به برنامه های اقتصاد مقاومتی داشته است.

پایگاه خبری معدن نیوز- در راستای سیاست‌های دولت و تاکید وزارت امور اقتصادی و دارایی برای واگذاری شرکت‌های زیرمجموعه بانک‌ها و موسسات اعتباری، بانک صنعت و معدن در نظر دارد نسبت به عرضه بخش عمده‌ای از سهام خود در شرکت سرمایه‌گذاری آتیه دماوند (وآتی) از طریق شرکت بورس اوراق بهادار تهران و به صورت مزایده اقدام کند.

پایگاه خبری معدن نیوز- چارچوبی که از ابتدای امسال، به افزایش قیمت ارز تبدیل شده بود طی 10 روز اخیر با تصمیم بانک مرکزی کاهش یافت.

پایگاه خبری معدن نیوز- پنجاه و هفتمین مجمع عمومی بانک مرکزی جمهوری اسلامی با حضور رئیس جمهور در این بانک آغاز به کار کرد.

گزارش تصویری