سرب و روی

پایگاه خبری معدن نیوز- تولید کنسانتره سرب و روی در منطقه Zabaikalye روسیه در سه ماهه اول امسال رشد داشت.

پایگاه خبری معدن نیوز- شرکت ملی سرب و روی ایران در دوره 12 ماهه منتهی به 29 اسفند ماه 96 مبلغ 304 ریال سود به ازای هر سهم اختصاص داد که در مقایسه با دوره مشابه سال مالی قبل روند رو به رشدی را نشان می دهد.

پایگاه خبری معدن نیوز- نماینده سابق مردم مهریز در مجلس با اشاره به اینکه شهرستان مهریز یکی از مظلوم‌ترین و محروم ترین شهرها است، گفت: معدن سرب و روی بهادران بزرگترین ذخیره اشتغال مهریز است.

پایگاه خبری معدن نیوز- موجودی روی در بورس فلزات لندن در عرض سه روز پایانی ماه آوریل به 56 هزار و 475 هزار تن افزایش یافت.

پایگاه خبری معدن نیوز- بررسی آمارهای منتشر شده از شرکت ملی سرب و روی ایران در کدال نشان می دهد نولید شمش سرب این شرکت درمقایسه با فروردین ماه سال قبل با 100 تن رشد به 318 تن رسیده درحالی که تولید شمش روی با 88 تن کاهش به 483 تن رسید.

پایگاه خبری معدن نیوز- مدیر مجتمع معدنی سرب و روی و باریت مهدی آباد از ورود تجهیزات سنگ شکن کارخانه فرآوری خبر داد.

شرکت صنعتی و معدنی کیمیای زنجان گستران در نماد «کیمیا» از تعدیل مثبت 36 درصدی جدید خود خبر داد و سود هر سهم سال مالی قبل را به 2850 ریال ارتقا داد.

پایگاه خبری معدن نیوز- شرکت صنعتی و معدنی کیمیای زنجان گستران در نماد «کیمیا» مجوز افزایش سرمایه 100 درصدی از محل سود انباشته برای اجرای طرح نیروگاه برق 10 مگاواتی را اخذ کرد. با انجام این افزایش سرمایه، سرمایه کیمیا از 11.5 به 23 میلیارد تومان افزایش پیدا می کند.

براساس اعلام سازمان زمین شناسی آمریکا برترین تولیدکنندگان روی جهان در سال 2017 مشخص شدند که براساس این گزارش شیلی همچنان برترین تولیدکننده شناخته می شود.

پایگاه خبری معدن نیوز- کالسیمین 6.94 درصد از سهام خود در شرکت صنعت روی زنگان را واگذار کرد.

پایگاه خبری معدن نیوز- شرکت کالسیمین آمار تولید و فروش سال 96 خود را منتشر کرد که براساس این آمار 316 هزار و 177 تن انواع کنسانتره سرب، روی و شمش تولید کرد.

پایگاه خبری معدن نیوز-شرکت معادن بافق در سال 96 در مجموع 18 هزار و 900 تن کنسانتره روی و هزار و 737 تن کنسانتره سرب تولید کردند.

پایگاه خبری معدن نیوز- در ماه ژانویه 2018 استخراج از معادن روی قزاقستان 19.6 درصد نسبت به ژانویه سال قبل کاهش داشته و به 39.5 هزار تن رسیده است.

پایگاه خبری معدن نیوز- شرکت ملی سرب و روی ایران در آخرین گزارش تغییرات پیش بینی درآمد هر سهم خود را منتشر کرد.

پایگاه خبری معدن نیوز- شرکت ذوب آهن اصفهان به بیشترین میزان تولید کک خشک در امسال دست یافت.

پایگاه خبری معدن نیوز- مزایده مهم خرید 4100 تن ماده معدنی مخلوط سولفوره-کربناته با عیار 29 درصد و سرب عیار 2.5 درصد که از سوی شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران برگزار شد را شرکت کیمیای زنجان گستران در نماد برد.

پایگاه خبری معدن نیوز- یک میلیارد و 207 میلیون و 810 هزار و 294 سهم معادل 50.03 درصد از سهام شرکت توسعه معادن روی ایران برای فروش در 20 اسفند آگهی شد .

پایگاه خبری معدن نیوز- طی یکسال گذشته حدود 38 هزار و 500 تن ماده معدنی استخراج شده (36 درصد رشد نسبت به مدت مشابه سال قبل) و نیز بیش از 3000 تن کنسانتره (35 درصد رشد نسبت به مدت مشابه سال قبل) با عیار حدود 52 درصد تولید شده است.

پایگاه خبری معدن نیوز- معدن روی مهدی آباد در مدت 4 سال به ظرفیت تولید پیش بینی شده یعنی 800 هزار تن کنسانتره روی خواهد رسید.

پایگاه خبری معدن نیوز- معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: توزیع و سهمیه‌بندی ماده معدنی سرب و روی انگوران بر اساس ظرفیت پروانه بهره‌برداری است.

گزارش تصویری