معدن

پایگاه خری معدن نیوز- مدیریت شرکت هپکو اراک به سازمان خصوصی سازی واگذار و حقوق کارگران آن تا هفته آینده پرداخت می شود.

پایگاه خبری معدن نیوز- سنگ آهن سنگان امروز در تالار صادراتی بورس کالای ایران عرضه و در نهایت با توجه به تقاضای ایجاد شده فروخته شد.

پایگاه خبری معدن نیوز- پانزدهمین همایش علمی مهندسی معدن به مناسبت آغاز هفته معدن و با محوریت بررسی وضعیت آینده معدن‌کاری در ایران در دانشگاه امیر کبیر در حال برگزاری است.

پایگاه خبری معدن نیوز- عملیات ساخت بخش فونداسیون کارخانه کنسانتره طرح تیتانیوم کهنوج آغاز شده و تا پایان سال 98 راه انداری و وارد مدار تولید می شود.

پایگاه خبری معدن نیوز- طرح گندله سازی مادکوش با تسهیلات ارزی 130 میلیون یورویی بانک صنعت و معدن از محل منابع صندوق توسعه ملی در شهرستان بندرعباس در حال اجرا است.

پایگاه خبری معدن نیوز- در مجمع عادی سالیانه شرکت آهن و فولاد ارفع با تصمیم صاحبان سهام تقسیم سود نقدی 900 ریال به ازای هر سهم به تصویب رسید.

پایگاه خبری معدن نیوز- توسعه معدنی و صنعتی صبا نور در دوره 12 ماهه منتهی به 29 اسفند 96 به ازای هر سهم 327 رسال سود محقق کرده است.

پایگاه خبری معدن نیوز- رئیس هیئت عامل ایمیدرو، با صدور احکامی جداگانه مدیر آموزش، پژوهش و فناوری ایمیدرو و همچنین سرپرست مرکز تحقیقات فرآوری مواد معدنی ایران را منصوب کرد.

پایگاه خبری معدن نیوز- مانا یکی از زیرمجموعه های هلدینگ میدکو می باشد که زیرساخت های این هلدینگ را در بخش های مختلف عملیاتی و اجرا می نماید به گفته مدیرعامل این شرکت، با اجرای فولاد بوتیا مانا در صنعت فولاد صاحب نام می شود.

پایگاه خبری معدن نیوز- قانون بودجه سال 97 کل کشور برای سازمان های توسعه ای از جمله ایمیدرو، تسهیلات مختلفی در نظر گرفته است.

پایگاه خبری معدن نیوز- مجتمع سنگ آهن سنگان اول خرداد 26 هزار تن سنگ آهن دانه بندی مگنتیتی را در تالار صادراتی بورس کالای ایران عرضه می نماید.

پایگاه خبری معدن نیوز- تصمیم رئیس جمهور آمریکا برای خروج از توافق هسته‌ای و اعمال مجدد تحریم‌ها علیه تهران، سرنوشت پروژه‌ای را که کمک خواهد کرد اقتصاد افغانستان بازسازی شود تهدید می‌کند و به این ترتیب یکی از اهداف کلیدی استراتژی واشنگتن برای پایان دادن به طولانی‌ترین جنگ آمریکا را به خطر می‌اندازد.

پایگاه خبری معدن نیوز - مدیر پذیرش و بازاریابی بورس کالا از پذیرش آهن اسفنجی تولیدی شرکت «پارس فولاد سبزوار» در بورس کالا خبر داد.

پایگاه خبری معدن نیوز- براساس آمار وزارت صنایع و معادن برزیل (MDIC)، این کشور در ماه آوریل حدود 13.3 میلیون تن سنگ آهن به چین صادر کرد.

پایگاه خبری معدن نیوز- در نشستی که به منظور آشنایی نمایندگی کشور آلمان با توانمندی‌ها و فعالیت‌های هلدینگ سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات در محل این شرکت برگزار شد،‌ راههای گسترش همکاری‌های متقابل با شرکت‌های آلمانی با توجه به شرایط موجود مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

پایگاه خبری معدن نیوز- بسیاری از کارخانجات فروکروم موجودی کافی در انبارهای خود ندارند و تجار هم مایل به فروش کالاهای خود با قیمت های پایین ندارند.

پایگاه خبری معدن نیوز- روسیه در ماه مارس حدود 80 هزار تن کروم وارد کرد.

پایگاه خبری معدن نیوز- رها شدن چوب مهار در معدن زغال سنگ روستای « دیزین کلا » منطقه «لاویچ » شهرستان نور در استان مازندران سبب کشته شدن یک کارگر و زخمی شدن سه تن دیگر شد.

پایگاه خبری معدن نیوز- آمریکا تهدید کرده تحریم های اقتصادی علیه ایران را بازگردانده و به این کشور تحمیل می کند و همین امر سبب شده نگرانی هایی نسبت به عرضه نفت خام افزایش یابد. قیمت نفت خام به بالاترین سطح 3.5 سال گذشته رسیدن و در 15 ماه می هر بشکه به 79 دلار افزایش یافت.

پایگاه خبری معدن نیوز- در بین ماه های ژانویه تا آوریل در منطقه خودمختار Chukotka روسیه در پی معدنکاری، 225.8 هزار تن زغال تولید شد که 13.2 درصد بالاتر از مدت مشابه سال قبل است.

گزارش تصویری